Doktor Bilgileri

Dt. Deniz DalgIç
Deniz Dalgıç (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Deniz Dalgıç (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Deniz Dalgıç hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Deniz Dalgıç iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Deniz Dalgıç ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Deniz Dalgıç ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Deniz Dalgıç ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Deniz Dalgıç ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Deniz Dalgıç ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Deniz,  Dalgıç,   ÇorumDeniz Dalgıç Muayene ÜcretiDeniz Dalgıç Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDeniz Dalgıç Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDeniz Dalgıç ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDeniz Dalgıç Hakkında BilgiYorumlarDeniz Dalgıç KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDeniz Dalgıç HakkındaDeniz Dalgıç Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDeniz Dalgıç ÖzgeçmişiDeniz Dalgıç RandevuDeniz Dalgıç MuayenehaneDeniz Dalgıç Muayene ÜcretiDeniz Dalgıç ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDeniz Dalgıç BulGetirDeniz Dalgıç NeredeCep NoDeniz Dalgıç UzmanıDeniz Dalgıç Özel MuayeneDeniz Dalgıç NumarasıDeniz Dalgıç Nerede ÇalışıyorDeniz Dalgıç GörevliUzmanlıkAileDeniz Dalgıç ŞikayetDeniz Dalgıç ÖneriDeniz Dalgıç EleştiriHastalıklarıYorumlarDeniz Dalgıç KimdirSekreterHemşireDeniz Dalgıç Yeni BilgileriDeniz Dalgıç Hakkında BilgiCerrahHekimDeniz Dalgıç AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDeniz Dalgıç TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDeniz Dalgıç Doğum TarihiİrtibatDeniz Dalgıç Tedavi OlanlarSağlıkDeniz Dalgıç ÖzgeçmişDeniz Dalgıç BiyografiCerrahisiDeniz Dalgıç DoktordurDeniz Dalgıç Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDeniz Dalgıç TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDeniz Dalgıç Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,426 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır