Doktor Bilgileri

Dt. Abdullah Paydar
Abdullah Paydar (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Abdullah Paydar (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Abdullah Paydar hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Abdullah Paydar iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Abdullah Paydar ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Abdullah Paydar ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Abdullah Paydar ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Abdullah Paydar ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Abdullah Paydar ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Abdullah,  Paydar,   ÇorumAbdullah Paydar Muayene ÜcretiAbdullah Paydar Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAbdullah Paydar Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAbdullah Paydar ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAbdullah Paydar Hakkında BilgiYorumlarAbdullah Paydar KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAbdullah Paydar HakkındaAbdullah Paydar Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAbdullah Paydar ÖzgeçmişiAbdullah Paydar RandevuAbdullah Paydar MuayenehaneAbdullah Paydar Muayene ÜcretiAbdullah Paydar ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAbdullah Paydar BulGetirAbdullah Paydar NeredeCep NoAbdullah Paydar UzmanıAbdullah Paydar Özel MuayeneAbdullah Paydar NumarasıAbdullah Paydar Nerede ÇalışıyorAbdullah Paydar GörevliUzmanlıkAileAbdullah Paydar ŞikayetAbdullah Paydar ÖneriAbdullah Paydar EleştiriHastalıklarıYorumlarAbdullah Paydar KimdirSekreterHemşireAbdullah Paydar Yeni BilgileriAbdullah Paydar Hakkında BilgiCerrahHekimAbdullah Paydar AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAbdullah Paydar TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAbdullah Paydar Doğum TarihiİrtibatAbdullah Paydar Tedavi OlanlarSağlıkAbdullah Paydar ÖzgeçmişAbdullah Paydar BiyografiCerrahisiAbdullah Paydar DoktordurAbdullah Paydar Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAbdullah Paydar TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAbdullah Paydar Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 80,116 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır