Doktor Bilgileri

Dt. A. Erdem Kaya
A. Erdem Kaya (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor A. Erdem Kaya (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. A. Erdem Kaya hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. A. Erdem Kaya iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor A. Erdem Kaya ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor A. Erdem Kaya ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor A. Erdem Kaya ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor A. Erdem Kaya ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor A. Erdem Kaya ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.A,  Erdem,  Kaya,   ÇorumA. Erdem Kaya Muayene ÜcretiA. Erdem Kaya Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerA. Erdem Kaya Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriA. Erdem Kaya ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarA. Erdem Kaya Hakkında BilgiYorumlarA. Erdem Kaya KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiA. Erdem Kaya HakkındaA. Erdem Kaya Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıA. Erdem Kaya ÖzgeçmişiA. Erdem Kaya RandevuA. Erdem Kaya MuayenehaneA. Erdem Kaya Muayene ÜcretiA. Erdem Kaya ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraA. Erdem Kaya BulGetirA. Erdem Kaya NeredeCep NoA. Erdem Kaya UzmanıA. Erdem Kaya Özel MuayeneA. Erdem Kaya NumarasıA. Erdem Kaya Nerede ÇalışıyorA. Erdem Kaya GörevliUzmanlıkAileA. Erdem Kaya ŞikayetA. Erdem Kaya ÖneriA. Erdem Kaya EleştiriHastalıklarıYorumlarA. Erdem Kaya KimdirSekreterHemşireA. Erdem Kaya Yeni BilgileriA. Erdem Kaya Hakkında BilgiCerrahHekimA. Erdem Kaya AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikA. Erdem Kaya TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviA. Erdem Kaya Doğum TarihiİrtibatA. Erdem Kaya Tedavi OlanlarSağlıkA. Erdem Kaya ÖzgeçmişA. Erdem Kaya BiyografiCerrahisiA. Erdem Kaya DoktordurA. Erdem Kaya Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıA. Erdem Kaya TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirA. Erdem Kaya Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,597 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır