Doktor Bilgileri

Dt. Uygar Yilmaz
UYGAR YILMAZ (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor UYGAR YILMAZ (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. UYGAR YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. UYGAR YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor UYGAR YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor UYGAR YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor UYGAR YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor UYGAR YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor UYGAR YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.UYGAR,  YILMAZ,   ÇorumUYGAR YILMAZ Muayene ÜcretiUYGAR YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerUYGAR YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriUYGAR YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarUYGAR YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarUYGAR YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiUYGAR YILMAZ HakkındaUYGAR YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıUYGAR YILMAZ ÖzgeçmişiUYGAR YILMAZ RandevuUYGAR YILMAZ MuayenehaneUYGAR YILMAZ Muayene ÜcretiUYGAR YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraUYGAR YILMAZ BulGetirUYGAR YILMAZ NeredeCep NoUYGAR YILMAZ UzmanıUYGAR YILMAZ Özel MuayeneUYGAR YILMAZ NumarasıUYGAR YILMAZ Nerede ÇalışıyorUYGAR YILMAZ GörevliUzmanlıkAileUYGAR YILMAZ ŞikayetUYGAR YILMAZ ÖneriUYGAR YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarUYGAR YILMAZ KimdirSekreterHemşireUYGAR YILMAZ Yeni BilgileriUYGAR YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimUYGAR YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikUYGAR YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviUYGAR YILMAZ Doğum TarihiİrtibatUYGAR YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkUYGAR YILMAZ ÖzgeçmişUYGAR YILMAZ BiyografiCerrahisiUYGAR YILMAZ DoktordurUYGAR YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıUYGAR YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirUYGAR YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,849 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır