Doktor Bilgileri

Dt. Mustafa Umut Bozkurt
MUSTAFA UMUT BOZKURT (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA UMUT BOZKURT (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. MUSTAFA UMUT BOZKURT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. MUSTAFA UMUT BOZKURT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA UMUT BOZKURT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA UMUT BOZKURT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA UMUT BOZKURT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA UMUT BOZKURT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA UMUT BOZKURT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.MUSTAFA,  UMUT,  BOZKURT,   ÇorumMUSTAFA UMUT BOZKURT Muayene ÜcretiMUSTAFA UMUT BOZKURT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA UMUT BOZKURT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA UMUT BOZKURT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA UMUT BOZKURT Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA UMUT BOZKURT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA UMUT BOZKURT HakkındaMUSTAFA UMUT BOZKURT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA UMUT BOZKURT ÖzgeçmişiMUSTAFA UMUT BOZKURT RandevuMUSTAFA UMUT BOZKURT MuayenehaneMUSTAFA UMUT BOZKURT Muayene ÜcretiMUSTAFA UMUT BOZKURT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA UMUT BOZKURT BulGetirMUSTAFA UMUT BOZKURT NeredeCep NoMUSTAFA UMUT BOZKURT UzmanıMUSTAFA UMUT BOZKURT Özel MuayeneMUSTAFA UMUT BOZKURT NumarasıMUSTAFA UMUT BOZKURT Nerede ÇalışıyorMUSTAFA UMUT BOZKURT GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA UMUT BOZKURT ŞikayetMUSTAFA UMUT BOZKURT ÖneriMUSTAFA UMUT BOZKURT EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA UMUT BOZKURT KimdirSekreterHemşireMUSTAFA UMUT BOZKURT Yeni BilgileriMUSTAFA UMUT BOZKURT Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA UMUT BOZKURT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA UMUT BOZKURT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA UMUT BOZKURT Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA UMUT BOZKURT Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA UMUT BOZKURT ÖzgeçmişMUSTAFA UMUT BOZKURT BiyografiCerrahisiMUSTAFA UMUT BOZKURT DoktordurMUSTAFA UMUT BOZKURT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA UMUT BOZKURT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA UMUT BOZKURT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,514 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır