Doktor Bilgileri

Dt. Murat Hasirci
MURAT HASIRCI (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURAT HASIRCI (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. MURAT HASIRCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. MURAT HASIRCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MURAT HASIRCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MURAT HASIRCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MURAT HASIRCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MURAT HASIRCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MURAT HASIRCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.MURAT,  HASIRCI,   ÇorumMURAT HASIRCI Muayene ÜcretiMURAT HASIRCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURAT HASIRCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURAT HASIRCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURAT HASIRCI Hakkında BilgiYorumlarMURAT HASIRCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURAT HASIRCI HakkındaMURAT HASIRCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURAT HASIRCI ÖzgeçmişiMURAT HASIRCI RandevuMURAT HASIRCI MuayenehaneMURAT HASIRCI Muayene ÜcretiMURAT HASIRCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURAT HASIRCI BulGetirMURAT HASIRCI NeredeCep NoMURAT HASIRCI UzmanıMURAT HASIRCI Özel MuayeneMURAT HASIRCI NumarasıMURAT HASIRCI Nerede ÇalışıyorMURAT HASIRCI GörevliUzmanlıkAileMURAT HASIRCI ŞikayetMURAT HASIRCI ÖneriMURAT HASIRCI EleştiriHastalıklarıYorumlarMURAT HASIRCI KimdirSekreterHemşireMURAT HASIRCI Yeni BilgileriMURAT HASIRCI Hakkında BilgiCerrahHekimMURAT HASIRCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURAT HASIRCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURAT HASIRCI Doğum TarihiİrtibatMURAT HASIRCI Tedavi OlanlarSağlıkMURAT HASIRCI ÖzgeçmişMURAT HASIRCI BiyografiCerrahisiMURAT HASIRCI DoktordurMURAT HASIRCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURAT HASIRCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURAT HASIRCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,666 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır