Doktor Bilgileri

Dt. İlknur Aşikoğlu Varli
İLKNUR AŞIKOĞLU VARLI (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKNUR AŞIKOĞLU VARLI (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. İLKNUR AŞIKOĞLU VARLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. İLKNUR AŞIKOĞLU VARLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKNUR AŞIKOĞLU VARLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKNUR AŞIKOĞLU VARLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKNUR AŞIKOĞLU VARLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKNUR AŞIKOĞLU VARLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKNUR AŞIKOĞLU VARLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.İLKNUR,  AŞIKOĞLU,  VARLI,   ÇorumİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Muayene ÜcretiİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Hakkında BilgiYorumlarİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI HakkındaİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI ÖzgeçmişiİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI RandevuİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI MuayenehaneİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Muayene ÜcretiİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI BulGetirİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI NeredeCep NoİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI UzmanıİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Özel MuayeneİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI NumarasıİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Nerede ÇalışıyorİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI GörevliUzmanlıkAileİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI ŞikayetİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI ÖneriİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI KimdirSekreterHemşireİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Yeni BilgileriİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Hakkında BilgiCerrahHekimİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Doğum TarihiİrtibatİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Tedavi OlanlarSağlıkİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI ÖzgeçmişİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI BiyografiCerrahisiİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI DoktordurİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKNUR AŞIKOĞLU VARLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 52,925 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır