Doktor Bilgileri

Dt. Gül Görücü Karaçam
GÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. GÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. GÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.GÜL,  GÖRÜCÜ,  KARAÇAM,   ÇorumGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Muayene ÜcretiGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Hakkında BilgiYorumlarGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM HakkındaGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM ÖzgeçmişiGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM RandevuGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM MuayenehaneGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Muayene ÜcretiGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM BulGetirGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM NeredeCep NoGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM UzmanıGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Özel MuayeneGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM NumarasıGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Nerede ÇalışıyorGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM GörevliUzmanlıkAileGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM ŞikayetGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM ÖneriGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM KimdirSekreterHemşireGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Yeni BilgileriGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Hakkında BilgiCerrahHekimGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Doğum TarihiİrtibatGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Tedavi OlanlarSağlıkGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM ÖzgeçmişGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM BiyografiCerrahisiGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM DoktordurGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜL GÖRÜCÜ KARAÇAM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,607 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır