Doktor Bilgileri

Dt. Gül Demet Dertsiz
GÜL DEMET DERTSİZ (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜL DEMET DERTSİZ (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. GÜL DEMET DERTSİZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. GÜL DEMET DERTSİZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜL DEMET DERTSİZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜL DEMET DERTSİZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜL DEMET DERTSİZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜL DEMET DERTSİZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜL DEMET DERTSİZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.GÜL,  DEMET,  DERTSİZ,   ÇorumGÜL DEMET DERTSİZ Muayene ÜcretiGÜL DEMET DERTSİZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜL DEMET DERTSİZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜL DEMET DERTSİZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜL DEMET DERTSİZ Hakkında BilgiYorumlarGÜL DEMET DERTSİZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜL DEMET DERTSİZ HakkındaGÜL DEMET DERTSİZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜL DEMET DERTSİZ ÖzgeçmişiGÜL DEMET DERTSİZ RandevuGÜL DEMET DERTSİZ MuayenehaneGÜL DEMET DERTSİZ Muayene ÜcretiGÜL DEMET DERTSİZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜL DEMET DERTSİZ BulGetirGÜL DEMET DERTSİZ NeredeCep NoGÜL DEMET DERTSİZ UzmanıGÜL DEMET DERTSİZ Özel MuayeneGÜL DEMET DERTSİZ NumarasıGÜL DEMET DERTSİZ Nerede ÇalışıyorGÜL DEMET DERTSİZ GörevliUzmanlıkAileGÜL DEMET DERTSİZ ŞikayetGÜL DEMET DERTSİZ ÖneriGÜL DEMET DERTSİZ EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜL DEMET DERTSİZ KimdirSekreterHemşireGÜL DEMET DERTSİZ Yeni BilgileriGÜL DEMET DERTSİZ Hakkında BilgiCerrahHekimGÜL DEMET DERTSİZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜL DEMET DERTSİZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜL DEMET DERTSİZ Doğum TarihiİrtibatGÜL DEMET DERTSİZ Tedavi OlanlarSağlıkGÜL DEMET DERTSİZ ÖzgeçmişGÜL DEMET DERTSİZ BiyografiCerrahisiGÜL DEMET DERTSİZ DoktordurGÜL DEMET DERTSİZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜL DEMET DERTSİZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜL DEMET DERTSİZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,492 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır