Doktor Bilgileri

Dt. Gamze Delikara
GAMZE DELİKARA (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GAMZE DELİKARA (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. GAMZE DELİKARA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. GAMZE DELİKARA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GAMZE DELİKARA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GAMZE DELİKARA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GAMZE DELİKARA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GAMZE DELİKARA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GAMZE DELİKARA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.GAMZE,  DELİKARA,   ÇorumGAMZE DELİKARA Muayene ÜcretiGAMZE DELİKARA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGAMZE DELİKARA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGAMZE DELİKARA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGAMZE DELİKARA Hakkında BilgiYorumlarGAMZE DELİKARA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGAMZE DELİKARA HakkındaGAMZE DELİKARA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGAMZE DELİKARA ÖzgeçmişiGAMZE DELİKARA RandevuGAMZE DELİKARA MuayenehaneGAMZE DELİKARA Muayene ÜcretiGAMZE DELİKARA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGAMZE DELİKARA BulGetirGAMZE DELİKARA NeredeCep NoGAMZE DELİKARA UzmanıGAMZE DELİKARA Özel MuayeneGAMZE DELİKARA NumarasıGAMZE DELİKARA Nerede ÇalışıyorGAMZE DELİKARA GörevliUzmanlıkAileGAMZE DELİKARA ŞikayetGAMZE DELİKARA ÖneriGAMZE DELİKARA EleştiriHastalıklarıYorumlarGAMZE DELİKARA KimdirSekreterHemşireGAMZE DELİKARA Yeni BilgileriGAMZE DELİKARA Hakkında BilgiCerrahHekimGAMZE DELİKARA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGAMZE DELİKARA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGAMZE DELİKARA Doğum TarihiİrtibatGAMZE DELİKARA Tedavi OlanlarSağlıkGAMZE DELİKARA ÖzgeçmişGAMZE DELİKARA BiyografiCerrahisiGAMZE DELİKARA DoktordurGAMZE DELİKARA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGAMZE DELİKARA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGAMZE DELİKARA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,943 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır