Doktor Bilgileri

Dt. Ferda Suiçmez
FERDA SUİÇMEZ (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FERDA SUİÇMEZ (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. FERDA SUİÇMEZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. FERDA SUİÇMEZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FERDA SUİÇMEZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FERDA SUİÇMEZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FERDA SUİÇMEZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FERDA SUİÇMEZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FERDA SUİÇMEZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.FERDA,  SUİÇMEZ,   ÇorumFERDA SUİÇMEZ Muayene ÜcretiFERDA SUİÇMEZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFERDA SUİÇMEZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFERDA SUİÇMEZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFERDA SUİÇMEZ Hakkında BilgiYorumlarFERDA SUİÇMEZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFERDA SUİÇMEZ HakkındaFERDA SUİÇMEZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFERDA SUİÇMEZ ÖzgeçmişiFERDA SUİÇMEZ RandevuFERDA SUİÇMEZ MuayenehaneFERDA SUİÇMEZ Muayene ÜcretiFERDA SUİÇMEZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFERDA SUİÇMEZ BulGetirFERDA SUİÇMEZ NeredeCep NoFERDA SUİÇMEZ UzmanıFERDA SUİÇMEZ Özel MuayeneFERDA SUİÇMEZ NumarasıFERDA SUİÇMEZ Nerede ÇalışıyorFERDA SUİÇMEZ GörevliUzmanlıkAileFERDA SUİÇMEZ ŞikayetFERDA SUİÇMEZ ÖneriFERDA SUİÇMEZ EleştiriHastalıklarıYorumlarFERDA SUİÇMEZ KimdirSekreterHemşireFERDA SUİÇMEZ Yeni BilgileriFERDA SUİÇMEZ Hakkında BilgiCerrahHekimFERDA SUİÇMEZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFERDA SUİÇMEZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFERDA SUİÇMEZ Doğum TarihiİrtibatFERDA SUİÇMEZ Tedavi OlanlarSağlıkFERDA SUİÇMEZ ÖzgeçmişFERDA SUİÇMEZ BiyografiCerrahisiFERDA SUİÇMEZ DoktordurFERDA SUİÇMEZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFERDA SUİÇMEZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFERDA SUİÇMEZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,282 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır