Doktor Bilgileri

Dt. Didem Kaya
DİDEM KAYA (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DİDEM KAYA (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. DİDEM KAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. DİDEM KAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DİDEM KAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DİDEM KAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DİDEM KAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DİDEM KAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DİDEM KAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.DİDEM,  KAYA,   ÇorumDİDEM KAYA Muayene ÜcretiDİDEM KAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDİDEM KAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDİDEM KAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDİDEM KAYA Hakkında BilgiYorumlarDİDEM KAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDİDEM KAYA HakkındaDİDEM KAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDİDEM KAYA ÖzgeçmişiDİDEM KAYA RandevuDİDEM KAYA MuayenehaneDİDEM KAYA Muayene ÜcretiDİDEM KAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDİDEM KAYA BulGetirDİDEM KAYA NeredeCep NoDİDEM KAYA UzmanıDİDEM KAYA Özel MuayeneDİDEM KAYA NumarasıDİDEM KAYA Nerede ÇalışıyorDİDEM KAYA GörevliUzmanlıkAileDİDEM KAYA ŞikayetDİDEM KAYA ÖneriDİDEM KAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarDİDEM KAYA KimdirSekreterHemşireDİDEM KAYA Yeni BilgileriDİDEM KAYA Hakkında BilgiCerrahHekimDİDEM KAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDİDEM KAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDİDEM KAYA Doğum TarihiİrtibatDİDEM KAYA Tedavi OlanlarSağlıkDİDEM KAYA ÖzgeçmişDİDEM KAYA BiyografiCerrahisiDİDEM KAYA DoktordurDİDEM KAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDİDEM KAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDİDEM KAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,945 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır