Doktor Bilgileri

Dr. Arzu Bozkurt
Arzu Bozkurt (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Arzu Bozkurt (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Arzu Bozkurt hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Arzu Bozkurt iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Arzu Bozkurt ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Arzu Bozkurt ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Arzu Bozkurt ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Arzu Bozkurt ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Arzu Bozkurt ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Arzu,  Bozkurt,   ÇorumArzu Bozkurt Muayene ÜcretiArzu Bozkurt Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerArzu Bozkurt Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriArzu Bozkurt ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarArzu Bozkurt Hakkında BilgiYorumlarArzu Bozkurt KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiArzu Bozkurt HakkındaArzu Bozkurt Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıArzu Bozkurt ÖzgeçmişiArzu Bozkurt RandevuArzu Bozkurt MuayenehaneArzu Bozkurt Muayene ÜcretiArzu Bozkurt ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraArzu Bozkurt BulGetirArzu Bozkurt NeredeCep NoArzu Bozkurt UzmanıArzu Bozkurt Özel MuayeneArzu Bozkurt NumarasıArzu Bozkurt Nerede ÇalışıyorArzu Bozkurt GörevliUzmanlıkAileArzu Bozkurt ŞikayetArzu Bozkurt ÖneriArzu Bozkurt EleştiriHastalıklarıYorumlarArzu Bozkurt KimdirSekreterHemşireArzu Bozkurt Yeni BilgileriArzu Bozkurt Hakkında BilgiCerrahHekimArzu Bozkurt AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikArzu Bozkurt TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviArzu Bozkurt Doğum TarihiİrtibatArzu Bozkurt Tedavi OlanlarSağlıkArzu Bozkurt ÖzgeçmişArzu Bozkurt BiyografiCerrahisiArzu Bozkurt DoktordurArzu Bozkurt Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıArzu Bozkurt TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirArzu Bozkurt Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,780 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır