Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ziya Özbilen
ZİYA ÖZBİLEN (Çorum Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZİYA ÖZBİLEN (Çorum Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ZİYA ÖZBİLEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ZİYA ÖZBİLEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZİYA ÖZBİLEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZİYA ÖZBİLEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZİYA ÖZBİLEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZİYA ÖZBİLEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZİYA ÖZBİLEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ZİYA,  ÖZBİLEN,   ÇorumZİYA ÖZBİLEN Muayene ÜcretiZİYA ÖZBİLEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZİYA ÖZBİLEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZİYA ÖZBİLEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZİYA ÖZBİLEN Hakkında BilgiYorumlarZİYA ÖZBİLEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZİYA ÖZBİLEN HakkındaZİYA ÖZBİLEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZİYA ÖZBİLEN ÖzgeçmişiZİYA ÖZBİLEN RandevuZİYA ÖZBİLEN MuayenehaneZİYA ÖZBİLEN Muayene ÜcretiZİYA ÖZBİLEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZİYA ÖZBİLEN BulGetirZİYA ÖZBİLEN NeredeCep NoZİYA ÖZBİLEN UzmanıZİYA ÖZBİLEN Özel MuayeneZİYA ÖZBİLEN NumarasıZİYA ÖZBİLEN Nerede ÇalışıyorZİYA ÖZBİLEN GörevliUzmanlıkAileZİYA ÖZBİLEN ŞikayetZİYA ÖZBİLEN ÖneriZİYA ÖZBİLEN EleştiriHastalıklarıYorumlarZİYA ÖZBİLEN KimdirSekreterHemşireZİYA ÖZBİLEN Yeni BilgileriZİYA ÖZBİLEN Hakkında BilgiCerrahHekimZİYA ÖZBİLEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZİYA ÖZBİLEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZİYA ÖZBİLEN Doğum TarihiİrtibatZİYA ÖZBİLEN Tedavi OlanlarSağlıkZİYA ÖZBİLEN ÖzgeçmişZİYA ÖZBİLEN BiyografiCerrahisiZİYA ÖZBİLEN DoktordurZİYA ÖZBİLEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZİYA ÖZBİLEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZİYA ÖZBİLEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,698 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır