Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ömer Nasuhi Selvi
ÖMER NASUHİ SELVİ (Çorum Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖMER NASUHİ SELVİ (Çorum Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖMER NASUHİ SELVİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖMER NASUHİ SELVİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖMER NASUHİ SELVİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖMER NASUHİ SELVİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖMER NASUHİ SELVİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖMER NASUHİ SELVİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖMER NASUHİ SELVİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖMER,  NASUHİ,  SELVİ,   ÇorumÖMER NASUHİ SELVİ Muayene ÜcretiÖMER NASUHİ SELVİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖMER NASUHİ SELVİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖMER NASUHİ SELVİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖMER NASUHİ SELVİ Hakkında BilgiYorumlarÖMER NASUHİ SELVİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖMER NASUHİ SELVİ HakkındaÖMER NASUHİ SELVİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖMER NASUHİ SELVİ ÖzgeçmişiÖMER NASUHİ SELVİ RandevuÖMER NASUHİ SELVİ MuayenehaneÖMER NASUHİ SELVİ Muayene ÜcretiÖMER NASUHİ SELVİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖMER NASUHİ SELVİ BulGetirÖMER NASUHİ SELVİ NeredeCep NoÖMER NASUHİ SELVİ UzmanıÖMER NASUHİ SELVİ Özel MuayeneÖMER NASUHİ SELVİ NumarasıÖMER NASUHİ SELVİ Nerede ÇalışıyorÖMER NASUHİ SELVİ GörevliUzmanlıkAileÖMER NASUHİ SELVİ ŞikayetÖMER NASUHİ SELVİ ÖneriÖMER NASUHİ SELVİ EleştiriHastalıklarıYorumlarÖMER NASUHİ SELVİ KimdirSekreterHemşireÖMER NASUHİ SELVİ Yeni BilgileriÖMER NASUHİ SELVİ Hakkında BilgiCerrahHekimÖMER NASUHİ SELVİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖMER NASUHİ SELVİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖMER NASUHİ SELVİ Doğum TarihiİrtibatÖMER NASUHİ SELVİ Tedavi OlanlarSağlıkÖMER NASUHİ SELVİ ÖzgeçmişÖMER NASUHİ SELVİ BiyografiCerrahisiÖMER NASUHİ SELVİ DoktordurÖMER NASUHİ SELVİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖMER NASUHİ SELVİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖMER NASUHİ SELVİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,445 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır