Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İnci Özer Gür
İNCİ ÖZER GÜR (Çorum Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İNCİ ÖZER GÜR (Çorum Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İNCİ ÖZER GÜR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İNCİ ÖZER GÜR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İNCİ ÖZER GÜR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İNCİ ÖZER GÜR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İNCİ ÖZER GÜR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İNCİ ÖZER GÜR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İNCİ ÖZER GÜR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İNCİ,  ÖZER,  GÜR,   ÇorumİNCİ ÖZER GÜR Muayene ÜcretiİNCİ ÖZER GÜR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİNCİ ÖZER GÜR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİNCİ ÖZER GÜR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİNCİ ÖZER GÜR Hakkında BilgiYorumlarİNCİ ÖZER GÜR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİNCİ ÖZER GÜR HakkındaİNCİ ÖZER GÜR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİNCİ ÖZER GÜR ÖzgeçmişiİNCİ ÖZER GÜR RandevuİNCİ ÖZER GÜR MuayenehaneİNCİ ÖZER GÜR Muayene ÜcretiİNCİ ÖZER GÜR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİNCİ ÖZER GÜR BulGetirİNCİ ÖZER GÜR NeredeCep NoİNCİ ÖZER GÜR UzmanıİNCİ ÖZER GÜR Özel MuayeneİNCİ ÖZER GÜR NumarasıİNCİ ÖZER GÜR Nerede ÇalışıyorİNCİ ÖZER GÜR GörevliUzmanlıkAileİNCİ ÖZER GÜR ŞikayetİNCİ ÖZER GÜR ÖneriİNCİ ÖZER GÜR EleştiriHastalıklarıYorumlarİNCİ ÖZER GÜR KimdirSekreterHemşireİNCİ ÖZER GÜR Yeni BilgileriİNCİ ÖZER GÜR Hakkında BilgiCerrahHekimİNCİ ÖZER GÜR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİNCİ ÖZER GÜR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİNCİ ÖZER GÜR Doğum TarihiİrtibatİNCİ ÖZER GÜR Tedavi OlanlarSağlıkİNCİ ÖZER GÜR ÖzgeçmişİNCİ ÖZER GÜR BiyografiCerrahisiİNCİ ÖZER GÜR DoktordurİNCİ ÖZER GÜR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİNCİ ÖZER GÜR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİNCİ ÖZER GÜR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,692 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır