Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bilge Bülbülşen
BİLGE BÜLBÜLŞEN (Çorum Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BİLGE BÜLBÜLŞEN (Çorum Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BİLGE BÜLBÜLŞEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BİLGE BÜLBÜLŞEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BİLGE,  BÜLBÜLŞEN,   ÇorumBİLGE BÜLBÜLŞEN Muayene ÜcretiBİLGE BÜLBÜLŞEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBİLGE BÜLBÜLŞEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBİLGE BÜLBÜLŞEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBİLGE BÜLBÜLŞEN Hakkında BilgiYorumlarBİLGE BÜLBÜLŞEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBİLGE BÜLBÜLŞEN HakkındaBİLGE BÜLBÜLŞEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBİLGE BÜLBÜLŞEN ÖzgeçmişiBİLGE BÜLBÜLŞEN RandevuBİLGE BÜLBÜLŞEN MuayenehaneBİLGE BÜLBÜLŞEN Muayene ÜcretiBİLGE BÜLBÜLŞEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBİLGE BÜLBÜLŞEN BulGetirBİLGE BÜLBÜLŞEN NeredeCep NoBİLGE BÜLBÜLŞEN UzmanıBİLGE BÜLBÜLŞEN Özel MuayeneBİLGE BÜLBÜLŞEN NumarasıBİLGE BÜLBÜLŞEN Nerede ÇalışıyorBİLGE BÜLBÜLŞEN GörevliUzmanlıkAileBİLGE BÜLBÜLŞEN ŞikayetBİLGE BÜLBÜLŞEN ÖneriBİLGE BÜLBÜLŞEN EleştiriHastalıklarıYorumlarBİLGE BÜLBÜLŞEN KimdirSekreterHemşireBİLGE BÜLBÜLŞEN Yeni BilgileriBİLGE BÜLBÜLŞEN Hakkında BilgiCerrahHekimBİLGE BÜLBÜLŞEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBİLGE BÜLBÜLŞEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBİLGE BÜLBÜLŞEN Doğum TarihiİrtibatBİLGE BÜLBÜLŞEN Tedavi OlanlarSağlıkBİLGE BÜLBÜLŞEN ÖzgeçmişBİLGE BÜLBÜLŞEN BiyografiCerrahisiBİLGE BÜLBÜLŞEN DoktordurBİLGE BÜLBÜLŞEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBİLGE BÜLBÜLŞEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBİLGE BÜLBÜLŞEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiBahçelievler,  Mahallesi,  Çamlik,  Caddesi,  No:2,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 223 0300
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20.520 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Dünya nüfusunun yaklaşık %80'ninde diş çürüğü vardır ve 64-74 yaş arasında olanların %30'unda doğal diş bulunmamaktadır. Diş kaybına neden olan diş eti hastalıkları 35-44 yaş arası yetişkinlerin %20'sini etkilemektedir. Sigara kullanımı, yetersiz beslenme, alkol tüketimi ve ağız hijyenine özen gösterilmemesi diş ve diş eti hastalıklarının başlıca nedenleri arasındadır.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır