Doktor Bilgileri

Dr. Ayşe Baylak
AYŞE BAYLAK (Çorum Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE BAYLAK (Çorum Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYŞE BAYLAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYŞE BAYLAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE BAYLAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE BAYLAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE BAYLAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE BAYLAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE BAYLAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYŞE,  BAYLAK,   ÇorumAYŞE BAYLAK Muayene ÜcretiAYŞE BAYLAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE BAYLAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE BAYLAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE BAYLAK Hakkında BilgiYorumlarAYŞE BAYLAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE BAYLAK HakkındaAYŞE BAYLAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE BAYLAK ÖzgeçmişiAYŞE BAYLAK RandevuAYŞE BAYLAK MuayenehaneAYŞE BAYLAK Muayene ÜcretiAYŞE BAYLAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE BAYLAK BulGetirAYŞE BAYLAK NeredeCep NoAYŞE BAYLAK UzmanıAYŞE BAYLAK Özel MuayeneAYŞE BAYLAK NumarasıAYŞE BAYLAK Nerede ÇalışıyorAYŞE BAYLAK GörevliUzmanlıkAileAYŞE BAYLAK ŞikayetAYŞE BAYLAK ÖneriAYŞE BAYLAK EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE BAYLAK KimdirSekreterHemşireAYŞE BAYLAK Yeni BilgileriAYŞE BAYLAK Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE BAYLAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE BAYLAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE BAYLAK Doğum TarihiİrtibatAYŞE BAYLAK Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE BAYLAK ÖzgeçmişAYŞE BAYLAK BiyografiCerrahisiAYŞE BAYLAK DoktordurAYŞE BAYLAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE BAYLAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE BAYLAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiBahçelievler,  Mahallesi,  Çamlik,  Caddesi,  No:2,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 223 0300
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 3.859 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır