Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mustafa Yildirim
MUSTAFA YILDIRIM (Çorum Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA YILDIRIM (Çorum Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MUSTAFA YILDIRIM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MUSTAFA YILDIRIM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA YILDIRIM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA YILDIRIM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA YILDIRIM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA YILDIRIM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA YILDIRIM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MUSTAFA,  YILDIRIM,   ÇorumMUSTAFA YILDIRIM Muayene ÜcretiMUSTAFA YILDIRIM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA YILDIRIM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA YILDIRIM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA YILDIRIM Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA YILDIRIM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA YILDIRIM HakkındaMUSTAFA YILDIRIM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA YILDIRIM ÖzgeçmişiMUSTAFA YILDIRIM RandevuMUSTAFA YILDIRIM MuayenehaneMUSTAFA YILDIRIM Muayene ÜcretiMUSTAFA YILDIRIM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA YILDIRIM BulGetirMUSTAFA YILDIRIM NeredeCep NoMUSTAFA YILDIRIM UzmanıMUSTAFA YILDIRIM Özel MuayeneMUSTAFA YILDIRIM NumarasıMUSTAFA YILDIRIM Nerede ÇalışıyorMUSTAFA YILDIRIM GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA YILDIRIM ŞikayetMUSTAFA YILDIRIM ÖneriMUSTAFA YILDIRIM EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA YILDIRIM KimdirSekreterHemşireMUSTAFA YILDIRIM Yeni BilgileriMUSTAFA YILDIRIM Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA YILDIRIM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA YILDIRIM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA YILDIRIM Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA YILDIRIM Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA YILDIRIM ÖzgeçmişMUSTAFA YILDIRIM BiyografiCerrahisiMUSTAFA YILDIRIM DoktordurMUSTAFA YILDIRIM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA YILDIRIM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA YILDIRIM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,733 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır