Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İnci Özer
İNCİ ÖZER (Çorum Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İNCİ ÖZER (Çorum Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İNCİ ÖZER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İNCİ ÖZER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İNCİ ÖZER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İNCİ ÖZER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İNCİ ÖZER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İNCİ ÖZER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İNCİ ÖZER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İNCİ,  ÖZER,   ÇorumİNCİ ÖZER Muayene ÜcretiİNCİ ÖZER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİNCİ ÖZER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİNCİ ÖZER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİNCİ ÖZER Hakkında BilgiYorumlarİNCİ ÖZER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİNCİ ÖZER HakkındaİNCİ ÖZER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİNCİ ÖZER ÖzgeçmişiİNCİ ÖZER RandevuİNCİ ÖZER MuayenehaneİNCİ ÖZER Muayene ÜcretiİNCİ ÖZER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİNCİ ÖZER BulGetirİNCİ ÖZER NeredeCep NoİNCİ ÖZER UzmanıİNCİ ÖZER Özel MuayeneİNCİ ÖZER NumarasıİNCİ ÖZER Nerede ÇalışıyorİNCİ ÖZER GörevliUzmanlıkAileİNCİ ÖZER ŞikayetİNCİ ÖZER ÖneriİNCİ ÖZER EleştiriHastalıklarıYorumlarİNCİ ÖZER KimdirSekreterHemşireİNCİ ÖZER Yeni BilgileriİNCİ ÖZER Hakkında BilgiCerrahHekimİNCİ ÖZER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİNCİ ÖZER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİNCİ ÖZER Doğum TarihiİrtibatİNCİ ÖZER Tedavi OlanlarSağlıkİNCİ ÖZER ÖzgeçmişİNCİ ÖZER BiyografiCerrahisiİNCİ ÖZER DoktordurİNCİ ÖZER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİNCİ ÖZER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİNCİ ÖZER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 73,624 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır