Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sami BahçebaşI
Sami Bahçebaşı (Çorum Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Sami Bahçebaşı (Çorum Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Sami Bahçebaşı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Sami Bahçebaşı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Sami,  Bahçebaşı,   ÇorumSami Bahçebaşı Muayene ÜcretiSami Bahçebaşı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSami Bahçebaşı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSami Bahçebaşı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSami Bahçebaşı Hakkında BilgiYorumlarSami Bahçebaşı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSami Bahçebaşı HakkındaSami Bahçebaşı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSami Bahçebaşı ÖzgeçmişiSami Bahçebaşı RandevuSami Bahçebaşı MuayenehaneSami Bahçebaşı Muayene ÜcretiSami Bahçebaşı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSami Bahçebaşı BulGetirSami Bahçebaşı NeredeCep NoSami Bahçebaşı UzmanıSami Bahçebaşı Özel MuayeneSami Bahçebaşı NumarasıSami Bahçebaşı Nerede ÇalışıyorSami Bahçebaşı GörevliUzmanlıkAileSami Bahçebaşı ŞikayetSami Bahçebaşı ÖneriSami Bahçebaşı EleştiriHastalıklarıYorumlarSami Bahçebaşı KimdirSekreterHemşireSami Bahçebaşı Yeni BilgileriSami Bahçebaşı Hakkında BilgiCerrahHekimSami Bahçebaşı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSami Bahçebaşı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSami Bahçebaşı Doğum TarihiİrtibatSami Bahçebaşı Tedavi OlanlarSağlıkSami Bahçebaşı ÖzgeçmişSami Bahçebaşı BiyografiCerrahisiSami Bahçebaşı DoktordurSami Bahçebaşı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSami Bahçebaşı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSami Bahçebaşı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDahiliyeİçHastalıklarıUzmanıİskilip,  AtıfHoca,  Devlet,  Hastanesi,  Meydan,  Mahallesi,  Hastane,  Caddesi,  No12,  Çorum,  İskilip,  AtıfHoca,  Devlet,  Hastanesi,  Meydan,  Mahallesi,  Hastane,  Caddesi,  No12,  ÇORUM,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
0 (364) 511 6623
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20.468 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Eğer çok şiddetli hapşırırsan, kaburgalarından birini kırabileceğini


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır