Doktor Bilgileri

Dr. Vahit Demiran
Vahit Demiran (Çorum Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Vahit Demiran (Çorum Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Vahit Demiran hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Vahit Demiran iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Vahit Demiran ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Vahit Demiran ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Vahit Demiran ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Vahit Demiran ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Vahit Demiran ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Vahit,  Demiran,   ÇorumVahit Demiran Muayene ÜcretiVahit Demiran Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVahit Demiran Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVahit Demiran ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVahit Demiran Hakkında BilgiYorumlarVahit Demiran KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVahit Demiran HakkındaVahit Demiran Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVahit Demiran ÖzgeçmişiVahit Demiran RandevuVahit Demiran MuayenehaneVahit Demiran Muayene ÜcretiVahit Demiran ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVahit Demiran BulGetirVahit Demiran NeredeCep NoVahit Demiran UzmanıVahit Demiran Özel MuayeneVahit Demiran NumarasıVahit Demiran Nerede ÇalışıyorVahit Demiran GörevliUzmanlıkAileVahit Demiran ŞikayetVahit Demiran ÖneriVahit Demiran EleştiriHastalıklarıYorumlarVahit Demiran KimdirSekreterHemşireVahit Demiran Yeni BilgileriVahit Demiran Hakkında BilgiCerrahHekimVahit Demiran AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVahit Demiran TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVahit Demiran Doğum TarihiİrtibatVahit Demiran Tedavi OlanlarSağlıkVahit Demiran ÖzgeçmişVahit Demiran BiyografiCerrahisiVahit Demiran DoktordurVahit Demiran Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVahit Demiran TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVahit Demiran Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDahiliyeİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,410 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır