Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Tahir Kermen
TAHİR KERMEN (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TAHİR KERMEN (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. TAHİR KERMEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. TAHİR KERMEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TAHİR KERMEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TAHİR KERMEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TAHİR KERMEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TAHİR KERMEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TAHİR KERMEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.TAHİR,  KERMEN,   ÇorumTAHİR KERMEN Muayene ÜcretiTAHİR KERMEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTAHİR KERMEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTAHİR KERMEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTAHİR KERMEN Hakkında BilgiYorumlarTAHİR KERMEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTAHİR KERMEN HakkındaTAHİR KERMEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTAHİR KERMEN ÖzgeçmişiTAHİR KERMEN RandevuTAHİR KERMEN MuayenehaneTAHİR KERMEN Muayene ÜcretiTAHİR KERMEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTAHİR KERMEN BulGetirTAHİR KERMEN NeredeCep NoTAHİR KERMEN UzmanıTAHİR KERMEN Özel MuayeneTAHİR KERMEN NumarasıTAHİR KERMEN Nerede ÇalışıyorTAHİR KERMEN GörevliUzmanlıkAileTAHİR KERMEN ŞikayetTAHİR KERMEN ÖneriTAHİR KERMEN EleştiriHastalıklarıYorumlarTAHİR KERMEN KimdirSekreterHemşireTAHİR KERMEN Yeni BilgileriTAHİR KERMEN Hakkında BilgiCerrahHekimTAHİR KERMEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTAHİR KERMEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTAHİR KERMEN Doğum TarihiİrtibatTAHİR KERMEN Tedavi OlanlarSağlıkTAHİR KERMEN ÖzgeçmişTAHİR KERMEN BiyografiCerrahisiTAHİR KERMEN DoktordurTAHİR KERMEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTAHİR KERMEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTAHİR KERMEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 11,153 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır