Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sevda Tanriverdi Kiliç
SEVDA TANRIVERDİ KILIÇ (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEVDA TANRIVERDİ KILIÇ (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SEVDA TANRIVERDİ KILIÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SEVDA TANRIVERDİ KILIÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEVDA TANRIVERDİ KILIÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEVDA TANRIVERDİ KILIÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEVDA TANRIVERDİ KILIÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEVDA TANRIVERDİ KILIÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEVDA TANRIVERDİ KILIÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SEVDA,  TANRIVERDİ,  KILIÇ,   ÇorumSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Muayene ÜcretiSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Hakkında BilgiYorumlarSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ HakkındaSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ ÖzgeçmişiSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ RandevuSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ MuayenehaneSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Muayene ÜcretiSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ BulGetirSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ NeredeCep NoSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ UzmanıSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Özel MuayeneSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ NumarasıSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Nerede ÇalışıyorSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ GörevliUzmanlıkAileSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ ŞikayetSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ ÖneriSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ KimdirSekreterHemşireSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Yeni BilgileriSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Hakkında BilgiCerrahHekimSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Doğum TarihiİrtibatSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Tedavi OlanlarSağlıkSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ ÖzgeçmişSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ BiyografiCerrahisiSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ DoktordurSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEVDA TANRIVERDİ KILIÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,861 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır