Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Serdar Fidan
SERDAR FİDAN (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERDAR FİDAN (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SERDAR FİDAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SERDAR FİDAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERDAR FİDAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERDAR FİDAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERDAR FİDAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERDAR FİDAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERDAR FİDAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SERDAR,  FİDAN,   ÇorumSERDAR FİDAN Muayene ÜcretiSERDAR FİDAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERDAR FİDAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERDAR FİDAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERDAR FİDAN Hakkında BilgiYorumlarSERDAR FİDAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERDAR FİDAN HakkındaSERDAR FİDAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERDAR FİDAN ÖzgeçmişiSERDAR FİDAN RandevuSERDAR FİDAN MuayenehaneSERDAR FİDAN Muayene ÜcretiSERDAR FİDAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERDAR FİDAN BulGetirSERDAR FİDAN NeredeCep NoSERDAR FİDAN UzmanıSERDAR FİDAN Özel MuayeneSERDAR FİDAN NumarasıSERDAR FİDAN Nerede ÇalışıyorSERDAR FİDAN GörevliUzmanlıkAileSERDAR FİDAN ŞikayetSERDAR FİDAN ÖneriSERDAR FİDAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSERDAR FİDAN KimdirSekreterHemşireSERDAR FİDAN Yeni BilgileriSERDAR FİDAN Hakkında BilgiCerrahHekimSERDAR FİDAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERDAR FİDAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERDAR FİDAN Doğum TarihiİrtibatSERDAR FİDAN Tedavi OlanlarSağlıkSERDAR FİDAN ÖzgeçmişSERDAR FİDAN BiyografiCerrahisiSERDAR FİDAN DoktordurSERDAR FİDAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERDAR FİDAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERDAR FİDAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,771 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır