Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sema Kiliç Erdoğan
SEMA KILIÇ ERDOĞAN (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEMA KILIÇ ERDOĞAN (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SEMA KILIÇ ERDOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SEMA KILIÇ ERDOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEMA KILIÇ ERDOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEMA KILIÇ ERDOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEMA KILIÇ ERDOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEMA KILIÇ ERDOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEMA KILIÇ ERDOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SEMA,  KILIÇ,  ERDOĞAN,   ÇorumSEMA KILIÇ ERDOĞAN Muayene ÜcretiSEMA KILIÇ ERDOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEMA KILIÇ ERDOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEMA KILIÇ ERDOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEMA KILIÇ ERDOĞAN Hakkında BilgiYorumlarSEMA KILIÇ ERDOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEMA KILIÇ ERDOĞAN HakkındaSEMA KILIÇ ERDOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEMA KILIÇ ERDOĞAN ÖzgeçmişiSEMA KILIÇ ERDOĞAN RandevuSEMA KILIÇ ERDOĞAN MuayenehaneSEMA KILIÇ ERDOĞAN Muayene ÜcretiSEMA KILIÇ ERDOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEMA KILIÇ ERDOĞAN BulGetirSEMA KILIÇ ERDOĞAN NeredeCep NoSEMA KILIÇ ERDOĞAN UzmanıSEMA KILIÇ ERDOĞAN Özel MuayeneSEMA KILIÇ ERDOĞAN NumarasıSEMA KILIÇ ERDOĞAN Nerede ÇalışıyorSEMA KILIÇ ERDOĞAN GörevliUzmanlıkAileSEMA KILIÇ ERDOĞAN ŞikayetSEMA KILIÇ ERDOĞAN ÖneriSEMA KILIÇ ERDOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSEMA KILIÇ ERDOĞAN KimdirSekreterHemşireSEMA KILIÇ ERDOĞAN Yeni BilgileriSEMA KILIÇ ERDOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimSEMA KILIÇ ERDOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEMA KILIÇ ERDOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEMA KILIÇ ERDOĞAN Doğum TarihiİrtibatSEMA KILIÇ ERDOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkSEMA KILIÇ ERDOĞAN ÖzgeçmişSEMA KILIÇ ERDOĞAN BiyografiCerrahisiSEMA KILIÇ ERDOĞAN DoktordurSEMA KILIÇ ERDOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEMA KILIÇ ERDOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEMA KILIÇ ERDOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,739 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır