Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İlknur Uçar
ILKNUR UÇAR (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ILKNUR UÇAR (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ILKNUR UÇAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ILKNUR UÇAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ILKNUR UÇAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ILKNUR UÇAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ILKNUR UÇAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ILKNUR UÇAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ILKNUR UÇAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ILKNUR,  UÇAR,   ÇorumILKNUR UÇAR Muayene ÜcretiILKNUR UÇAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerILKNUR UÇAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriILKNUR UÇAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarILKNUR UÇAR Hakkında BilgiYorumlarILKNUR UÇAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiILKNUR UÇAR HakkındaILKNUR UÇAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıILKNUR UÇAR ÖzgeçmişiILKNUR UÇAR RandevuILKNUR UÇAR MuayenehaneILKNUR UÇAR Muayene ÜcretiILKNUR UÇAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraILKNUR UÇAR BulGetirILKNUR UÇAR NeredeCep NoILKNUR UÇAR UzmanıILKNUR UÇAR Özel MuayeneILKNUR UÇAR NumarasıILKNUR UÇAR Nerede ÇalışıyorILKNUR UÇAR GörevliUzmanlıkAileILKNUR UÇAR ŞikayetILKNUR UÇAR ÖneriILKNUR UÇAR EleştiriHastalıklarıYorumlarILKNUR UÇAR KimdirSekreterHemşireILKNUR UÇAR Yeni BilgileriILKNUR UÇAR Hakkında BilgiCerrahHekimILKNUR UÇAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikILKNUR UÇAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviILKNUR UÇAR Doğum TarihiİrtibatILKNUR UÇAR Tedavi OlanlarSağlıkILKNUR UÇAR ÖzgeçmişILKNUR UÇAR BiyografiCerrahisiILKNUR UÇAR DoktordurILKNUR UÇAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıILKNUR UÇAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirILKNUR UÇAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,236 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır