Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ferda Şirin
FERDA ŞİRİN (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FERDA ŞİRİN (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. FERDA ŞİRİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. FERDA ŞİRİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FERDA ŞİRİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FERDA ŞİRİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FERDA ŞİRİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FERDA ŞİRİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FERDA ŞİRİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.FERDA,  ŞİRİN,   ÇorumFERDA ŞİRİN Muayene ÜcretiFERDA ŞİRİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFERDA ŞİRİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFERDA ŞİRİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFERDA ŞİRİN Hakkında BilgiYorumlarFERDA ŞİRİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFERDA ŞİRİN HakkındaFERDA ŞİRİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFERDA ŞİRİN ÖzgeçmişiFERDA ŞİRİN RandevuFERDA ŞİRİN MuayenehaneFERDA ŞİRİN Muayene ÜcretiFERDA ŞİRİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFERDA ŞİRİN BulGetirFERDA ŞİRİN NeredeCep NoFERDA ŞİRİN UzmanıFERDA ŞİRİN Özel MuayeneFERDA ŞİRİN NumarasıFERDA ŞİRİN Nerede ÇalışıyorFERDA ŞİRİN GörevliUzmanlıkAileFERDA ŞİRİN ŞikayetFERDA ŞİRİN ÖneriFERDA ŞİRİN EleştiriHastalıklarıYorumlarFERDA ŞİRİN KimdirSekreterHemşireFERDA ŞİRİN Yeni BilgileriFERDA ŞİRİN Hakkında BilgiCerrahHekimFERDA ŞİRİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFERDA ŞİRİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFERDA ŞİRİN Doğum TarihiİrtibatFERDA ŞİRİN Tedavi OlanlarSağlıkFERDA ŞİRİN ÖzgeçmişFERDA ŞİRİN BiyografiCerrahisiFERDA ŞİRİN DoktordurFERDA ŞİRİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFERDA ŞİRİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFERDA ŞİRİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,754 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır