Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Evrim Kargin Çakici
EVRİM KARGIN ÇAKICI (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EVRİM KARGIN ÇAKICI (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. EVRİM KARGIN ÇAKICI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. EVRİM KARGIN ÇAKICI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EVRİM KARGIN ÇAKICI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EVRİM KARGIN ÇAKICI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EVRİM KARGIN ÇAKICI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EVRİM KARGIN ÇAKICI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EVRİM KARGIN ÇAKICI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.EVRİM,  KARGIN,  ÇAKICI,   ÇorumEVRİM KARGIN ÇAKICI Muayene ÜcretiEVRİM KARGIN ÇAKICI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEVRİM KARGIN ÇAKICI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEVRİM KARGIN ÇAKICI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEVRİM KARGIN ÇAKICI Hakkında BilgiYorumlarEVRİM KARGIN ÇAKICI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEVRİM KARGIN ÇAKICI HakkındaEVRİM KARGIN ÇAKICI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEVRİM KARGIN ÇAKICI ÖzgeçmişiEVRİM KARGIN ÇAKICI RandevuEVRİM KARGIN ÇAKICI MuayenehaneEVRİM KARGIN ÇAKICI Muayene ÜcretiEVRİM KARGIN ÇAKICI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEVRİM KARGIN ÇAKICI BulGetirEVRİM KARGIN ÇAKICI NeredeCep NoEVRİM KARGIN ÇAKICI UzmanıEVRİM KARGIN ÇAKICI Özel MuayeneEVRİM KARGIN ÇAKICI NumarasıEVRİM KARGIN ÇAKICI Nerede ÇalışıyorEVRİM KARGIN ÇAKICI GörevliUzmanlıkAileEVRİM KARGIN ÇAKICI ŞikayetEVRİM KARGIN ÇAKICI ÖneriEVRİM KARGIN ÇAKICI EleştiriHastalıklarıYorumlarEVRİM KARGIN ÇAKICI KimdirSekreterHemşireEVRİM KARGIN ÇAKICI Yeni BilgileriEVRİM KARGIN ÇAKICI Hakkında BilgiCerrahHekimEVRİM KARGIN ÇAKICI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEVRİM KARGIN ÇAKICI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEVRİM KARGIN ÇAKICI Doğum TarihiİrtibatEVRİM KARGIN ÇAKICI Tedavi OlanlarSağlıkEVRİM KARGIN ÇAKICI ÖzgeçmişEVRİM KARGIN ÇAKICI BiyografiCerrahisiEVRİM KARGIN ÇAKICI DoktordurEVRİM KARGIN ÇAKICI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEVRİM KARGIN ÇAKICI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEVRİM KARGIN ÇAKICI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,407 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır