Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bahattin Şeker
BAHATTİN ŞEKER (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BAHATTİN ŞEKER (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BAHATTİN ŞEKER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BAHATTİN ŞEKER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BAHATTİN ŞEKER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BAHATTİN ŞEKER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BAHATTİN ŞEKER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BAHATTİN ŞEKER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BAHATTİN ŞEKER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BAHATTİN,  ŞEKER,   ÇorumBAHATTİN ŞEKER Muayene ÜcretiBAHATTİN ŞEKER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBAHATTİN ŞEKER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBAHATTİN ŞEKER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBAHATTİN ŞEKER Hakkında BilgiYorumlarBAHATTİN ŞEKER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBAHATTİN ŞEKER HakkındaBAHATTİN ŞEKER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBAHATTİN ŞEKER ÖzgeçmişiBAHATTİN ŞEKER RandevuBAHATTİN ŞEKER MuayenehaneBAHATTİN ŞEKER Muayene ÜcretiBAHATTİN ŞEKER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBAHATTİN ŞEKER BulGetirBAHATTİN ŞEKER NeredeCep NoBAHATTİN ŞEKER UzmanıBAHATTİN ŞEKER Özel MuayeneBAHATTİN ŞEKER NumarasıBAHATTİN ŞEKER Nerede ÇalışıyorBAHATTİN ŞEKER GörevliUzmanlıkAileBAHATTİN ŞEKER ŞikayetBAHATTİN ŞEKER ÖneriBAHATTİN ŞEKER EleştiriHastalıklarıYorumlarBAHATTİN ŞEKER KimdirSekreterHemşireBAHATTİN ŞEKER Yeni BilgileriBAHATTİN ŞEKER Hakkında BilgiCerrahHekimBAHATTİN ŞEKER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBAHATTİN ŞEKER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBAHATTİN ŞEKER Doğum TarihiİrtibatBAHATTİN ŞEKER Tedavi OlanlarSağlıkBAHATTİN ŞEKER ÖzgeçmişBAHATTİN ŞEKER BiyografiCerrahisiBAHATTİN ŞEKER DoktordurBAHATTİN ŞEKER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBAHATTİN ŞEKER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBAHATTİN ŞEKER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,877 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır