Doktor Bilgileri

Dr. Raşit Cabbaroğlu
RAŞİT CABBAROĞLU (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RAŞİT CABBAROĞLU (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. RAŞİT CABBAROĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. RAŞİT CABBAROĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.RAŞİT,  CABBAROĞLU,   ÇorumRAŞİT CABBAROĞLU Muayene ÜcretiRAŞİT CABBAROĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRAŞİT CABBAROĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRAŞİT CABBAROĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRAŞİT CABBAROĞLU Hakkında BilgiYorumlarRAŞİT CABBAROĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRAŞİT CABBAROĞLU HakkındaRAŞİT CABBAROĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRAŞİT CABBAROĞLU ÖzgeçmişiRAŞİT CABBAROĞLU RandevuRAŞİT CABBAROĞLU MuayenehaneRAŞİT CABBAROĞLU Muayene ÜcretiRAŞİT CABBAROĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRAŞİT CABBAROĞLU BulGetirRAŞİT CABBAROĞLU NeredeCep NoRAŞİT CABBAROĞLU UzmanıRAŞİT CABBAROĞLU Özel MuayeneRAŞİT CABBAROĞLU NumarasıRAŞİT CABBAROĞLU Nerede ÇalışıyorRAŞİT CABBAROĞLU GörevliUzmanlıkAileRAŞİT CABBAROĞLU ŞikayetRAŞİT CABBAROĞLU ÖneriRAŞİT CABBAROĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarRAŞİT CABBAROĞLU KimdirSekreterHemşireRAŞİT CABBAROĞLU Yeni BilgileriRAŞİT CABBAROĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimRAŞİT CABBAROĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRAŞİT CABBAROĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRAŞİT CABBAROĞLU Doğum TarihiİrtibatRAŞİT CABBAROĞLU Tedavi OlanlarSağlıkRAŞİT CABBAROĞLU ÖzgeçmişRAŞİT CABBAROĞLU BiyografiCerrahisiRAŞİT CABBAROĞLU DoktordurRAŞİT CABBAROĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRAŞİT CABBAROĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRAŞİT CABBAROĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıklarıYildizhan,  Mahallesi,  Cengiz,  Topel,  Caddesi,  Alaca,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 411 4801
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16.530 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Dünya genelinde 5 yaş altı 40 milyon çocuk aşırı kiloludur. 1980 yılından günümüze obez insan sayısı 2 kat artarak 500 milyona ulaşmıştır. Fazla kilosu bulunan insan sayısı ise 900 milyondur. Her yıl yaklaşık 3 milyon yetişkin aşırı kilo ve obezite nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Kalp hastalıkları, kanser ve şeker hastalığı fazla kilolarla yakından ilgilidir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır