Doktor Bilgileri

Dr. Betül Orhan
BETÜL ORHAN (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BETÜL ORHAN (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BETÜL ORHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BETÜL ORHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BETÜL ORHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BETÜL ORHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BETÜL ORHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BETÜL ORHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BETÜL ORHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BETÜL,  ORHAN,   ÇorumBETÜL ORHAN Muayene ÜcretiBETÜL ORHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBETÜL ORHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBETÜL ORHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBETÜL ORHAN Hakkında BilgiYorumlarBETÜL ORHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBETÜL ORHAN HakkındaBETÜL ORHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBETÜL ORHAN ÖzgeçmişiBETÜL ORHAN RandevuBETÜL ORHAN MuayenehaneBETÜL ORHAN Muayene ÜcretiBETÜL ORHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBETÜL ORHAN BulGetirBETÜL ORHAN NeredeCep NoBETÜL ORHAN UzmanıBETÜL ORHAN Özel MuayeneBETÜL ORHAN NumarasıBETÜL ORHAN Nerede ÇalışıyorBETÜL ORHAN GörevliUzmanlıkAileBETÜL ORHAN ŞikayetBETÜL ORHAN ÖneriBETÜL ORHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarBETÜL ORHAN KimdirSekreterHemşireBETÜL ORHAN Yeni BilgileriBETÜL ORHAN Hakkında BilgiCerrahHekimBETÜL ORHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBETÜL ORHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBETÜL ORHAN Doğum TarihiİrtibatBETÜL ORHAN Tedavi OlanlarSağlıkBETÜL ORHAN ÖzgeçmişBETÜL ORHAN BiyografiCerrahisiBETÜL ORHAN DoktordurBETÜL ORHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBETÜL ORHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBETÜL ORHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 59,427 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır