Doktor Bilgileri

Dr. Özlem Eryavuz
ÖZLEM ERYAVUZ (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZLEM ERYAVUZ (Çorum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZLEM ERYAVUZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZLEM ERYAVUZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZLEM ERYAVUZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZLEM ERYAVUZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZLEM ERYAVUZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZLEM ERYAVUZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZLEM ERYAVUZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZLEM,  ERYAVUZ,   ÇorumÖZLEM ERYAVUZ Muayene ÜcretiÖZLEM ERYAVUZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZLEM ERYAVUZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZLEM ERYAVUZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZLEM ERYAVUZ Hakkında BilgiYorumlarÖZLEM ERYAVUZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZLEM ERYAVUZ HakkındaÖZLEM ERYAVUZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZLEM ERYAVUZ ÖzgeçmişiÖZLEM ERYAVUZ RandevuÖZLEM ERYAVUZ MuayenehaneÖZLEM ERYAVUZ Muayene ÜcretiÖZLEM ERYAVUZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZLEM ERYAVUZ BulGetirÖZLEM ERYAVUZ NeredeCep NoÖZLEM ERYAVUZ UzmanıÖZLEM ERYAVUZ Özel MuayeneÖZLEM ERYAVUZ NumarasıÖZLEM ERYAVUZ Nerede ÇalışıyorÖZLEM ERYAVUZ GörevliUzmanlıkAileÖZLEM ERYAVUZ ŞikayetÖZLEM ERYAVUZ ÖneriÖZLEM ERYAVUZ EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZLEM ERYAVUZ KimdirSekreterHemşireÖZLEM ERYAVUZ Yeni BilgileriÖZLEM ERYAVUZ Hakkında BilgiCerrahHekimÖZLEM ERYAVUZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZLEM ERYAVUZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZLEM ERYAVUZ Doğum TarihiİrtibatÖZLEM ERYAVUZ Tedavi OlanlarSağlıkÖZLEM ERYAVUZ ÖzgeçmişÖZLEM ERYAVUZ BiyografiCerrahisiÖZLEM ERYAVUZ DoktordurÖZLEM ERYAVUZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZLEM ERYAVUZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZLEM ERYAVUZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıklarıBahçelievler,  Mahallesi,  Çamlik,  Caddesi,  No:2,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 223 0300
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 5.625 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır