Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Esra Güney Özcan
ESRA GÜNEY ÖZCAN (Çorum Çocuk Psikiyatrisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ESRA GÜNEY ÖZCAN (Çorum Çocuk Psikiyatrisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ESRA GÜNEY ÖZCAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ESRA GÜNEY ÖZCAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ESRA GÜNEY ÖZCAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ESRA GÜNEY ÖZCAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ESRA GÜNEY ÖZCAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ESRA GÜNEY ÖZCAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ESRA GÜNEY ÖZCAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ESRA,  GÜNEY,  ÖZCAN,   ÇorumESRA GÜNEY ÖZCAN Muayene ÜcretiESRA GÜNEY ÖZCAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerESRA GÜNEY ÖZCAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriESRA GÜNEY ÖZCAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarESRA GÜNEY ÖZCAN Hakkında BilgiYorumlarESRA GÜNEY ÖZCAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiESRA GÜNEY ÖZCAN HakkındaESRA GÜNEY ÖZCAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıESRA GÜNEY ÖZCAN ÖzgeçmişiESRA GÜNEY ÖZCAN RandevuESRA GÜNEY ÖZCAN MuayenehaneESRA GÜNEY ÖZCAN Muayene ÜcretiESRA GÜNEY ÖZCAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraESRA GÜNEY ÖZCAN BulGetirESRA GÜNEY ÖZCAN NeredeCep NoESRA GÜNEY ÖZCAN UzmanıESRA GÜNEY ÖZCAN Özel MuayeneESRA GÜNEY ÖZCAN NumarasıESRA GÜNEY ÖZCAN Nerede ÇalışıyorESRA GÜNEY ÖZCAN GörevliUzmanlıkAileESRA GÜNEY ÖZCAN ŞikayetESRA GÜNEY ÖZCAN ÖneriESRA GÜNEY ÖZCAN EleştiriHastalıklarıYorumlarESRA GÜNEY ÖZCAN KimdirSekreterHemşireESRA GÜNEY ÖZCAN Yeni BilgileriESRA GÜNEY ÖZCAN Hakkında BilgiCerrahHekimESRA GÜNEY ÖZCAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikESRA GÜNEY ÖZCAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviESRA GÜNEY ÖZCAN Doğum TarihiİrtibatESRA GÜNEY ÖZCAN Tedavi OlanlarSağlıkESRA GÜNEY ÖZCAN ÖzgeçmişESRA GÜNEY ÖZCAN BiyografiCerrahisiESRA GÜNEY ÖZCAN DoktordurESRA GÜNEY ÖZCAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıESRA GÜNEY ÖZCAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirESRA GÜNEY ÖZCAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukPsikiyatrisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,033 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır