Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Zeynep Delibaş
Zeynep Delibaş (Çorum Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Zeynep Delibaş (Çorum Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Zeynep Delibaş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Zeynep Delibaş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Zeynep Delibaş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Zeynep Delibaş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Zeynep Delibaş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Zeynep Delibaş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Zeynep Delibaş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Zeynep,  Delibaş,   ÇorumZeynep Delibaş Muayene ÜcretiZeynep Delibaş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZeynep Delibaş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZeynep Delibaş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZeynep Delibaş Hakkında BilgiYorumlarZeynep Delibaş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZeynep Delibaş HakkındaZeynep Delibaş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZeynep Delibaş ÖzgeçmişiZeynep Delibaş RandevuZeynep Delibaş MuayenehaneZeynep Delibaş Muayene ÜcretiZeynep Delibaş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZeynep Delibaş BulGetirZeynep Delibaş NeredeCep NoZeynep Delibaş UzmanıZeynep Delibaş Özel MuayeneZeynep Delibaş NumarasıZeynep Delibaş Nerede ÇalışıyorZeynep Delibaş GörevliUzmanlıkAileZeynep Delibaş ŞikayetZeynep Delibaş ÖneriZeynep Delibaş EleştiriHastalıklarıYorumlarZeynep Delibaş KimdirSekreterHemşireZeynep Delibaş Yeni BilgileriZeynep Delibaş Hakkında BilgiCerrahHekimZeynep Delibaş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZeynep Delibaş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZeynep Delibaş Doğum TarihiİrtibatZeynep Delibaş Tedavi OlanlarSağlıkZeynep Delibaş ÖzgeçmişZeynep Delibaş BiyografiCerrahisiZeynep Delibaş DoktordurZeynep Delibaş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZeynep Delibaş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZeynep Delibaş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,220 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır