Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sabri Dinçer
Sabri Dinçer (Çorum Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Sabri Dinçer (Çorum Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Sabri Dinçer hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Sabri Dinçer iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Sabri Dinçer ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Sabri Dinçer ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Sabri Dinçer ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Sabri Dinçer ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Sabri Dinçer ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Sabri,  Dinçer,   ÇorumSabri Dinçer Muayene ÜcretiSabri Dinçer Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSabri Dinçer Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSabri Dinçer ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSabri Dinçer Hakkında BilgiYorumlarSabri Dinçer KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSabri Dinçer HakkındaSabri Dinçer Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSabri Dinçer ÖzgeçmişiSabri Dinçer RandevuSabri Dinçer MuayenehaneSabri Dinçer Muayene ÜcretiSabri Dinçer ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSabri Dinçer BulGetirSabri Dinçer NeredeCep NoSabri Dinçer UzmanıSabri Dinçer Özel MuayeneSabri Dinçer NumarasıSabri Dinçer Nerede ÇalışıyorSabri Dinçer GörevliUzmanlıkAileSabri Dinçer ŞikayetSabri Dinçer ÖneriSabri Dinçer EleştiriHastalıklarıYorumlarSabri Dinçer KimdirSekreterHemşireSabri Dinçer Yeni BilgileriSabri Dinçer Hakkında BilgiCerrahHekimSabri Dinçer AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSabri Dinçer TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSabri Dinçer Doğum TarihiİrtibatSabri Dinçer Tedavi OlanlarSağlıkSabri Dinçer ÖzgeçmişSabri Dinçer BiyografiCerrahisiSabri Dinçer DoktordurSabri Dinçer Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSabri Dinçer TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSabri Dinçer Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanıÇorum,  SSK,  Hastanesi,  Çorum,  Çorum,  SSK,  Hastanesi,  ÇORUM,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 224 4494
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 3.625 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır