Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Metin Erol
METİN EROL (Çorum Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor METİN EROL (Çorum Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. METİN EROL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. METİN EROL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.METİN,  EROL,   ÇorumMETİN EROL Muayene ÜcretiMETİN EROL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMETİN EROL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMETİN EROL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMETİN EROL Hakkında BilgiYorumlarMETİN EROL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMETİN EROL HakkındaMETİN EROL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMETİN EROL ÖzgeçmişiMETİN EROL RandevuMETİN EROL MuayenehaneMETİN EROL Muayene ÜcretiMETİN EROL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMETİN EROL BulGetirMETİN EROL NeredeCep NoMETİN EROL UzmanıMETİN EROL Özel MuayeneMETİN EROL NumarasıMETİN EROL Nerede ÇalışıyorMETİN EROL GörevliUzmanlıkAileMETİN EROL ŞikayetMETİN EROL ÖneriMETİN EROL EleştiriHastalıklarıYorumlarMETİN EROL KimdirSekreterHemşireMETİN EROL Yeni BilgileriMETİN EROL Hakkında BilgiCerrahHekimMETİN EROL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMETİN EROL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMETİN EROL Doğum TarihiİrtibatMETİN EROL Tedavi OlanlarSağlıkMETİN EROL ÖzgeçmişMETİN EROL BiyografiCerrahisiMETİN EROL DoktordurMETİN EROL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMETİN EROL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMETİN EROL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanıBahçelievler,  Mahallesi,  1,  Sokak,  No,  2,  Çorum,  Bahçelievler,  Mahallesi,  1,  Sokak,  No,  2,  ÇORUM,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 221 9696
Faks Numarası
0 (364) 221 8833
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54.933 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Vücudumuzda 25 milyar oksijen alıcı kırmızı kan yuvarlakları bulunmaktadır. Bunları bir yüzey üzerine yayacak olursak 2570 metre karelik bir alanı kaplar.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır