Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İlknur Uçar
İlknur Uçar (Çorum Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İlknur Uçar (Çorum Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İlknur Uçar hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İlknur Uçar iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İlknur Uçar ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İlknur Uçar ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İlknur Uçar ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İlknur Uçar ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İlknur Uçar ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İlknur,  Uçar,   Çorumİlknur Uçar Muayene Ücretiİlknur Uçar Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİlknur Uçar Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatleriİlknur Uçar ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİlknur Uçar Hakkında BilgiYorumlarİlknur Uçar KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretiİlknur Uçar Hakkındaİlknur Uçar Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanıİlknur Uçar Özgeçmişiİlknur Uçar Randevuİlknur Uçar Muayenehaneİlknur Uçar Muayene Ücretiİlknur Uçar ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİlknur Uçar BulGetirİlknur Uçar NeredeCep Noİlknur Uçar Uzmanıİlknur Uçar Özel Muayeneİlknur Uçar Numarasıİlknur Uçar Nerede Çalışıyorİlknur Uçar GörevliUzmanlıkAileİlknur Uçar Şikayetİlknur Uçar Öneriİlknur Uçar EleştiriHastalıklarıYorumlarİlknur Uçar KimdirSekreterHemşireİlknur Uçar Yeni Bilgileriİlknur Uçar Hakkında BilgiCerrahHekimİlknur Uçar AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİlknur Uçar TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedaviİlknur Uçar Doğum Tarihiİrtibatİlknur Uçar Tedavi OlanlarSağlıkİlknur Uçar Özgeçmişİlknur Uçar BiyografiCerrahisiİlknur Uçar Doktordurİlknur Uçar Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİlknur Uçar TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİlknur Uçar Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,572 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır