Doktor Bilgileri

Dr. Erkut Baha Bulduk
Erkut Baha Bulduk (Çorum Cerrahi Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Erkut Baha Bulduk (Çorum Cerrahi Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Erkut Baha Bulduk hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Erkut Baha Bulduk iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Erkut Baha Bulduk ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Erkut Baha Bulduk ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Erkut Baha Bulduk ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Erkut Baha Bulduk ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Erkut Baha Bulduk ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Erkut,  Baha,  Bulduk,   ÇorumErkut Baha Bulduk Muayene ÜcretiErkut Baha Bulduk Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErkut Baha Bulduk Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErkut Baha Bulduk ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErkut Baha Bulduk Hakkında BilgiYorumlarErkut Baha Bulduk KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErkut Baha Bulduk HakkındaErkut Baha Bulduk Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErkut Baha Bulduk ÖzgeçmişiErkut Baha Bulduk RandevuErkut Baha Bulduk MuayenehaneErkut Baha Bulduk Muayene ÜcretiErkut Baha Bulduk ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErkut Baha Bulduk BulGetirErkut Baha Bulduk NeredeCep NoErkut Baha Bulduk UzmanıErkut Baha Bulduk Özel MuayeneErkut Baha Bulduk NumarasıErkut Baha Bulduk Nerede ÇalışıyorErkut Baha Bulduk GörevliUzmanlıkAileErkut Baha Bulduk ŞikayetErkut Baha Bulduk ÖneriErkut Baha Bulduk EleştiriHastalıklarıYorumlarErkut Baha Bulduk KimdirSekreterHemşireErkut Baha Bulduk Yeni BilgileriErkut Baha Bulduk Hakkında BilgiCerrahHekimErkut Baha Bulduk AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErkut Baha Bulduk TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErkut Baha Bulduk Doğum TarihiİrtibatErkut Baha Bulduk Tedavi OlanlarSağlıkErkut Baha Bulduk ÖzgeçmişErkut Baha Bulduk BiyografiCerrahisiErkut Baha Bulduk DoktordurErkut Baha Bulduk Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErkut Baha Bulduk TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErkut Baha Bulduk Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirCerrahiBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,840 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır