Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Zafer Sabancilar
ZAFER SABANCILAR (Çorum Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZAFER SABANCILAR (Çorum Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. ZAFER SABANCILAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. ZAFER SABANCILAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.ZAFER,  SABANCILAR,   ÇorumZAFER SABANCILAR Muayene ÜcretiZAFER SABANCILAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZAFER SABANCILAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZAFER SABANCILAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZAFER SABANCILAR Hakkında BilgiYorumlarZAFER SABANCILAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZAFER SABANCILAR HakkındaZAFER SABANCILAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZAFER SABANCILAR ÖzgeçmişiZAFER SABANCILAR RandevuZAFER SABANCILAR MuayenehaneZAFER SABANCILAR Muayene ÜcretiZAFER SABANCILAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZAFER SABANCILAR BulGetirZAFER SABANCILAR NeredeCep NoZAFER SABANCILAR UzmanıZAFER SABANCILAR Özel MuayeneZAFER SABANCILAR NumarasıZAFER SABANCILAR Nerede ÇalışıyorZAFER SABANCILAR GörevliUzmanlıkAileZAFER SABANCILAR ŞikayetZAFER SABANCILAR ÖneriZAFER SABANCILAR EleştiriHastalıklarıYorumlarZAFER SABANCILAR KimdirSekreterHemşireZAFER SABANCILAR Yeni BilgileriZAFER SABANCILAR Hakkında BilgiCerrahHekimZAFER SABANCILAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZAFER SABANCILAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZAFER SABANCILAR Doğum TarihiİrtibatZAFER SABANCILAR Tedavi OlanlarSağlıkZAFER SABANCILAR ÖzgeçmişZAFER SABANCILAR BiyografiCerrahisiZAFER SABANCILAR DoktordurZAFER SABANCILAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZAFER SABANCILAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZAFER SABANCILAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisiBahçelievler,  Mahallesi,  Çamlik,  Caddesi,  No:2,  Çorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 223 0300
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 79.647 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Nabız kontrolü : Nabzınız ne kadar yavaş atıyorsa o kadar uzun yaşayacaksınız demektir. Yani nabzınız 70′in altındaysa sağlıklısınız anlamına geliyor.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır