Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Ömer Lütfü Akkaş
ÖMER LÜTFÜ AKKAŞ (Çorum Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖMER LÜTFÜ AKKAŞ (Çorum Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. ÖMER LÜTFÜ AKKAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. ÖMER LÜTFÜ AKKAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖMER LÜTFÜ AKKAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖMER LÜTFÜ AKKAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖMER LÜTFÜ AKKAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖMER LÜTFÜ AKKAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖMER LÜTFÜ AKKAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.ÖMER,  LÜTFÜ,  AKKAŞ,   ÇorumÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Muayene ÜcretiÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖMER LÜTFÜ AKKAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Hakkında BilgiYorumlarÖMER LÜTFÜ AKKAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖMER LÜTFÜ AKKAŞ HakkındaÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖMER LÜTFÜ AKKAŞ ÖzgeçmişiÖMER LÜTFÜ AKKAŞ RandevuÖMER LÜTFÜ AKKAŞ MuayenehaneÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Muayene ÜcretiÖMER LÜTFÜ AKKAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖMER LÜTFÜ AKKAŞ BulGetirÖMER LÜTFÜ AKKAŞ NeredeCep NoÖMER LÜTFÜ AKKAŞ UzmanıÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Özel MuayeneÖMER LÜTFÜ AKKAŞ NumarasıÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Nerede ÇalışıyorÖMER LÜTFÜ AKKAŞ GörevliUzmanlıkAileÖMER LÜTFÜ AKKAŞ ŞikayetÖMER LÜTFÜ AKKAŞ ÖneriÖMER LÜTFÜ AKKAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarÖMER LÜTFÜ AKKAŞ KimdirSekreterHemşireÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Yeni BilgileriÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimÖMER LÜTFÜ AKKAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖMER LÜTFÜ AKKAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Doğum TarihiİrtibatÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Tedavi OlanlarSağlıkÖMER LÜTFÜ AKKAŞ ÖzgeçmişÖMER LÜTFÜ AKKAŞ BiyografiCerrahisiÖMER LÜTFÜ AKKAŞ DoktordurÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖMER LÜTFÜ AKKAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖMER LÜTFÜ AKKAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,624 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır