Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Bekircan Peksoylu
Bekircan Peksoylu (Çorum Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Bekircan Peksoylu (Çorum Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Bekircan Peksoylu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Bekircan Peksoylu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Bekircan,  Peksoylu,   ÇorumBekircan Peksoylu Muayene ÜcretiBekircan Peksoylu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBekircan Peksoylu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBekircan Peksoylu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBekircan Peksoylu Hakkında BilgiYorumlarBekircan Peksoylu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBekircan Peksoylu HakkındaBekircan Peksoylu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBekircan Peksoylu ÖzgeçmişiBekircan Peksoylu RandevuBekircan Peksoylu MuayenehaneBekircan Peksoylu Muayene ÜcretiBekircan Peksoylu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBekircan Peksoylu BulGetirBekircan Peksoylu NeredeCep NoBekircan Peksoylu UzmanıBekircan Peksoylu Özel MuayeneBekircan Peksoylu NumarasıBekircan Peksoylu Nerede ÇalışıyorBekircan Peksoylu GörevliUzmanlıkAileBekircan Peksoylu ŞikayetBekircan Peksoylu ÖneriBekircan Peksoylu EleştiriHastalıklarıYorumlarBekircan Peksoylu KimdirSekreterHemşireBekircan Peksoylu Yeni BilgileriBekircan Peksoylu Hakkında BilgiCerrahHekimBekircan Peksoylu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBekircan Peksoylu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBekircan Peksoylu Doğum TarihiİrtibatBekircan Peksoylu Tedavi OlanlarSağlıkBekircan Peksoylu ÖzgeçmişBekircan Peksoylu BiyografiCerrahisiBekircan Peksoylu DoktordurBekircan Peksoylu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBekircan Peksoylu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBekircan Peksoylu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahiUzmanıÇorum,  Özel,  Hastanesi,  Buhara,  Evler,  Mahallesi,  Buhara,  1,  Sokak,  No2,  Çorum,  Çorum,  Özel,  Hastanesi,  Buhara,  Evler,  Mahallesi,  Buhara,  1,  Sokak,  No2,  ÇORUM,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 444 1520
Faks Numarası
0 (364) 226 0684
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 113.930 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Tırnaklarımız bir yılda 3 75 metre kadar uzar.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır