Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Volkan Şivgin
VOLKAN ŞIVGIN (Ankara Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor VOLKAN ŞIVGIN (Ankara Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. VOLKAN ŞIVGIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. VOLKAN ŞIVGIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor VOLKAN ŞIVGIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor VOLKAN ŞIVGIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor VOLKAN ŞIVGIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor VOLKAN ŞIVGIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor VOLKAN ŞIVGIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.VOLKAN,  ŞIVGIN,   AnkaraVOLKAN ŞIVGIN Muayene ÜcretiVOLKAN ŞIVGIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVOLKAN ŞIVGIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVOLKAN ŞIVGIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVOLKAN ŞIVGIN Hakkında BilgiYorumlarVOLKAN ŞIVGIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVOLKAN ŞIVGIN HakkındaVOLKAN ŞIVGIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVOLKAN ŞIVGIN ÖzgeçmişiVOLKAN ŞIVGIN RandevuVOLKAN ŞIVGIN MuayenehaneVOLKAN ŞIVGIN Muayene ÜcretiVOLKAN ŞIVGIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVOLKAN ŞIVGIN BulGetirVOLKAN ŞIVGIN NeredeCep NoVOLKAN ŞIVGIN UzmanıVOLKAN ŞIVGIN Özel MuayeneVOLKAN ŞIVGIN NumarasıVOLKAN ŞIVGIN Nerede ÇalışıyorVOLKAN ŞIVGIN GörevliUzmanlıkAileVOLKAN ŞIVGIN ŞikayetVOLKAN ŞIVGIN ÖneriVOLKAN ŞIVGIN EleştiriHastalıklarıYorumlarVOLKAN ŞIVGIN KimdirSekreterHemşireVOLKAN ŞIVGIN Yeni BilgileriVOLKAN ŞIVGIN Hakkında BilgiCerrahHekimVOLKAN ŞIVGIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVOLKAN ŞIVGIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVOLKAN ŞIVGIN Doğum TarihiİrtibatVOLKAN ŞIVGIN Tedavi OlanlarSağlıkVOLKAN ŞIVGIN ÖzgeçmişVOLKAN ŞIVGIN BiyografiCerrahisiVOLKAN ŞIVGIN DoktordurVOLKAN ŞIVGIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVOLKAN ŞIVGIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVOLKAN ŞIVGIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiveReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Çankaya
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,493 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır