Doktor Bilgileri

Dr. Volkan Baytaş
VOLKAN BAYTAŞ (Çorum Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor VOLKAN BAYTAŞ (Çorum Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. VOLKAN BAYTAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. VOLKAN BAYTAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor VOLKAN BAYTAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor VOLKAN BAYTAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor VOLKAN BAYTAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor VOLKAN BAYTAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor VOLKAN BAYTAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.VOLKAN,  BAYTAŞ,   ÇorumVOLKAN BAYTAŞ Muayene ÜcretiVOLKAN BAYTAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVOLKAN BAYTAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVOLKAN BAYTAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVOLKAN BAYTAŞ Hakkında BilgiYorumlarVOLKAN BAYTAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVOLKAN BAYTAŞ HakkındaVOLKAN BAYTAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVOLKAN BAYTAŞ ÖzgeçmişiVOLKAN BAYTAŞ RandevuVOLKAN BAYTAŞ MuayenehaneVOLKAN BAYTAŞ Muayene ÜcretiVOLKAN BAYTAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVOLKAN BAYTAŞ BulGetirVOLKAN BAYTAŞ NeredeCep NoVOLKAN BAYTAŞ UzmanıVOLKAN BAYTAŞ Özel MuayeneVOLKAN BAYTAŞ NumarasıVOLKAN BAYTAŞ Nerede ÇalışıyorVOLKAN BAYTAŞ GörevliUzmanlıkAileVOLKAN BAYTAŞ ŞikayetVOLKAN BAYTAŞ ÖneriVOLKAN BAYTAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarVOLKAN BAYTAŞ KimdirSekreterHemşireVOLKAN BAYTAŞ Yeni BilgileriVOLKAN BAYTAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimVOLKAN BAYTAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVOLKAN BAYTAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVOLKAN BAYTAŞ Doğum TarihiİrtibatVOLKAN BAYTAŞ Tedavi OlanlarSağlıkVOLKAN BAYTAŞ ÖzgeçmişVOLKAN BAYTAŞ BiyografiCerrahisiVOLKAN BAYTAŞ DoktordurVOLKAN BAYTAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVOLKAN BAYTAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVOLKAN BAYTAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,567 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır