Doktor Bilgileri

Dr. Serkan Uçkun
SERKAN UÇKUN (Çorum Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERKAN UÇKUN (Çorum Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SERKAN UÇKUN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SERKAN UÇKUN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERKAN UÇKUN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERKAN UÇKUN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERKAN UÇKUN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERKAN UÇKUN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERKAN UÇKUN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SERKAN,  UÇKUN,   ÇorumSERKAN UÇKUN Muayene ÜcretiSERKAN UÇKUN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERKAN UÇKUN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERKAN UÇKUN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERKAN UÇKUN Hakkında BilgiYorumlarSERKAN UÇKUN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERKAN UÇKUN HakkındaSERKAN UÇKUN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERKAN UÇKUN ÖzgeçmişiSERKAN UÇKUN RandevuSERKAN UÇKUN MuayenehaneSERKAN UÇKUN Muayene ÜcretiSERKAN UÇKUN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERKAN UÇKUN BulGetirSERKAN UÇKUN NeredeCep NoSERKAN UÇKUN UzmanıSERKAN UÇKUN Özel MuayeneSERKAN UÇKUN NumarasıSERKAN UÇKUN Nerede ÇalışıyorSERKAN UÇKUN GörevliUzmanlıkAileSERKAN UÇKUN ŞikayetSERKAN UÇKUN ÖneriSERKAN UÇKUN EleştiriHastalıklarıYorumlarSERKAN UÇKUN KimdirSekreterHemşireSERKAN UÇKUN Yeni BilgileriSERKAN UÇKUN Hakkında BilgiCerrahHekimSERKAN UÇKUN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERKAN UÇKUN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERKAN UÇKUN Doğum TarihiİrtibatSERKAN UÇKUN Tedavi OlanlarSağlıkSERKAN UÇKUN ÖzgeçmişSERKAN UÇKUN BiyografiCerrahisiSERKAN UÇKUN DoktordurSERKAN UÇKUN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERKAN UÇKUN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERKAN UÇKUN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,541 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır