Doktor Bilgileri

Dr. Kamuran Koçyiğit
KAMURAN KOÇYİĞİT (Çorum Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KAMURAN KOÇYİĞİT (Çorum Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KAMURAN KOÇYİĞİT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KAMURAN KOÇYİĞİT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KAMURAN KOÇYİĞİT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KAMURAN KOÇYİĞİT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KAMURAN KOÇYİĞİT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KAMURAN KOÇYİĞİT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KAMURAN KOÇYİĞİT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KAMURAN,  KOÇYİĞİT,   ÇorumKAMURAN KOÇYİĞİT Muayene ÜcretiKAMURAN KOÇYİĞİT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKAMURAN KOÇYİĞİT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKAMURAN KOÇYİĞİT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKAMURAN KOÇYİĞİT Hakkında BilgiYorumlarKAMURAN KOÇYİĞİT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKAMURAN KOÇYİĞİT HakkındaKAMURAN KOÇYİĞİT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKAMURAN KOÇYİĞİT ÖzgeçmişiKAMURAN KOÇYİĞİT RandevuKAMURAN KOÇYİĞİT MuayenehaneKAMURAN KOÇYİĞİT Muayene ÜcretiKAMURAN KOÇYİĞİT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKAMURAN KOÇYİĞİT BulGetirKAMURAN KOÇYİĞİT NeredeCep NoKAMURAN KOÇYİĞİT UzmanıKAMURAN KOÇYİĞİT Özel MuayeneKAMURAN KOÇYİĞİT NumarasıKAMURAN KOÇYİĞİT Nerede ÇalışıyorKAMURAN KOÇYİĞİT GörevliUzmanlıkAileKAMURAN KOÇYİĞİT ŞikayetKAMURAN KOÇYİĞİT ÖneriKAMURAN KOÇYİĞİT EleştiriHastalıklarıYorumlarKAMURAN KOÇYİĞİT KimdirSekreterHemşireKAMURAN KOÇYİĞİT Yeni BilgileriKAMURAN KOÇYİĞİT Hakkında BilgiCerrahHekimKAMURAN KOÇYİĞİT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKAMURAN KOÇYİĞİT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKAMURAN KOÇYİĞİT Doğum TarihiİrtibatKAMURAN KOÇYİĞİT Tedavi OlanlarSağlıkKAMURAN KOÇYİĞİT ÖzgeçmişKAMURAN KOÇYİĞİT BiyografiCerrahisiKAMURAN KOÇYİĞİT DoktordurKAMURAN KOÇYİĞİT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKAMURAN KOÇYİĞİT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKAMURAN KOÇYİĞİT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,792 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır