Doktor Bilgileri

Dr. Hüseyin Erdinç Başar
HÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR (Çorum Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR (Çorum Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HÜSEYİN,  ERDİNÇ,  BAŞAR,   ÇorumHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Muayene ÜcretiHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Hakkında BilgiYorumlarHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR HakkındaHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR ÖzgeçmişiHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR RandevuHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR MuayenehaneHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Muayene ÜcretiHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR BulGetirHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR NeredeCep NoHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR UzmanıHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Özel MuayeneHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR NumarasıHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Nerede ÇalışıyorHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR GörevliUzmanlıkAileHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR ŞikayetHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR ÖneriHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR KimdirSekreterHemşireHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Yeni BilgileriHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Hakkında BilgiCerrahHekimHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Doğum TarihiİrtibatHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Tedavi OlanlarSağlıkHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR ÖzgeçmişHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR BiyografiCerrahisiHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR DoktordurHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜSEYİN ERDİNÇ BAŞAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,138 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır