Doktor Bilgileri

Dr. Akin Ateş Ak
AKIN ATEŞ AK (Çorum Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AKIN ATEŞ AK (Çorum Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AKIN ATEŞ AK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AKIN ATEŞ AK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AKIN ATEŞ AK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AKIN ATEŞ AK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AKIN ATEŞ AK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AKIN ATEŞ AK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AKIN ATEŞ AK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AKIN,  ATEŞ,  AK,   ÇorumAKIN ATEŞ AK Muayene ÜcretiAKIN ATEŞ AK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAKIN ATEŞ AK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAKIN ATEŞ AK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAKIN ATEŞ AK Hakkında BilgiYorumlarAKIN ATEŞ AK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAKIN ATEŞ AK HakkındaAKIN ATEŞ AK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAKIN ATEŞ AK ÖzgeçmişiAKIN ATEŞ AK RandevuAKIN ATEŞ AK MuayenehaneAKIN ATEŞ AK Muayene ÜcretiAKIN ATEŞ AK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAKIN ATEŞ AK BulGetirAKIN ATEŞ AK NeredeCep NoAKIN ATEŞ AK UzmanıAKIN ATEŞ AK Özel MuayeneAKIN ATEŞ AK NumarasıAKIN ATEŞ AK Nerede ÇalışıyorAKIN ATEŞ AK GörevliUzmanlıkAileAKIN ATEŞ AK ŞikayetAKIN ATEŞ AK ÖneriAKIN ATEŞ AK EleştiriHastalıklarıYorumlarAKIN ATEŞ AK KimdirSekreterHemşireAKIN ATEŞ AK Yeni BilgileriAKIN ATEŞ AK Hakkında BilgiCerrahHekimAKIN ATEŞ AK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAKIN ATEŞ AK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAKIN ATEŞ AK Doğum TarihiİrtibatAKIN ATEŞ AK Tedavi OlanlarSağlıkAKIN ATEŞ AK ÖzgeçmişAKIN ATEŞ AK BiyografiCerrahisiAKIN ATEŞ AK DoktordurAKIN ATEŞ AK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAKIN ATEŞ AK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAKIN ATEŞ AK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,994 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır