Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Teoman Enver
Teoman Enver (Çorum Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Teoman Enver (Çorum Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Teoman Enver hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Teoman Enver iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Teoman Enver ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Teoman Enver ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Teoman Enver ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Teoman Enver ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Teoman Enver ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Teoman,  Enver,   ÇorumTeoman Enver Muayene ÜcretiTeoman Enver Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTeoman Enver Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTeoman Enver ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTeoman Enver Hakkında BilgiYorumlarTeoman Enver KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTeoman Enver HakkındaTeoman Enver Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTeoman Enver ÖzgeçmişiTeoman Enver RandevuTeoman Enver MuayenehaneTeoman Enver Muayene ÜcretiTeoman Enver ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTeoman Enver BulGetirTeoman Enver NeredeCep NoTeoman Enver UzmanıTeoman Enver Özel MuayeneTeoman Enver NumarasıTeoman Enver Nerede ÇalışıyorTeoman Enver GörevliUzmanlıkAileTeoman Enver ŞikayetTeoman Enver ÖneriTeoman Enver EleştiriHastalıklarıYorumlarTeoman Enver KimdirSekreterHemşireTeoman Enver Yeni BilgileriTeoman Enver Hakkında BilgiCerrahHekimTeoman Enver AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTeoman Enver TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTeoman Enver Doğum TarihiİrtibatTeoman Enver Tedavi OlanlarSağlıkTeoman Enver ÖzgeçmişTeoman Enver BiyografiCerrahisiTeoman Enver DoktordurTeoman Enver Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTeoman Enver TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTeoman Enver Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanıÇorum,  Özel,  Hastanesi,  Buhara,  Evler,  Mahallesi,  Buhara,  1,  Sokak,  No2,  Çorum,  Çorum,  Özel,  Hastanesi,  Buhara,  Evler,  Mahallesi,  Buhara,  1,  Sokak,  No2,  ÇORUM,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (364) 444 1520
Faks Numarası
0 (364) 226 0684
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 5.197 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır