Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nur DoğancI
Nur Doğancı (Çorum Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nur Doğancı (Çorum Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Nur Doğancı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Nur Doğancı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nur Doğancı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nur Doğancı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nur Doğancı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nur Doğancı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nur Doğancı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Nur,  Doğancı,   ÇorumNur Doğancı Muayene ÜcretiNur Doğancı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNur Doğancı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNur Doğancı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNur Doğancı Hakkında BilgiYorumlarNur Doğancı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNur Doğancı HakkındaNur Doğancı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNur Doğancı ÖzgeçmişiNur Doğancı RandevuNur Doğancı MuayenehaneNur Doğancı Muayene ÜcretiNur Doğancı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNur Doğancı BulGetirNur Doğancı NeredeCep NoNur Doğancı UzmanıNur Doğancı Özel MuayeneNur Doğancı NumarasıNur Doğancı Nerede ÇalışıyorNur Doğancı GörevliUzmanlıkAileNur Doğancı ŞikayetNur Doğancı ÖneriNur Doğancı EleştiriHastalıklarıYorumlarNur Doğancı KimdirSekreterHemşireNur Doğancı Yeni BilgileriNur Doğancı Hakkında BilgiCerrahHekimNur Doğancı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNur Doğancı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNur Doğancı Doğum TarihiİrtibatNur Doğancı Tedavi OlanlarSağlıkNur Doğancı ÖzgeçmişNur Doğancı BiyografiCerrahisiNur Doğancı DoktordurNur Doğancı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNur Doğancı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNur Doğancı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,118 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır